آموزش ساخت اپل ایدی رایگان

اپل ایدی چیست؟
به نقل از وبسایت رسمی اپل درواقع اپل ایدی نام کاربری کاربران اپل است که با استفاده از آن میتوانند به خرید از اپ استور یا پلی استور یا آیتیونز بپردازند. این حساب کاربری قابلیت شارژ اعتبار به دلار و سایر ارز ها را بسته به کشور مربوط به اپل ایدی داراست. این که اپل ایدی کدام کشور مناسب شما میباشد در ادامه بحث خواهد شد. ذکر این مطلب نیز ضروری است که اپل آیدی یک حساب کاربری کاملا رایگان است که در برخی کشور ها به عللی که به آن در همین صفحه اشاره خواهد شد به مبلغی توافقی فروخته میشود. با اپل ایدی میتوان یک گوشی اپل را از راه دور قفل کرد، موقعیت مکانی آن را یافت یا اطلاعاتی مثل شماره تلفن ها را جابجا کرد. در صورتی که گوشی شما به هر دلیل مفقود شود تمام برنامه و بازی هایی که خریداری کردید با نصب اپل ایدی روی گوشی جدید به گوشی جدید منتقل خواهد شد.

راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ ایرانسل، همراه اول، رایتل از آسان شارژ

راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ ایرانسل، همراه اول، رایتل از آسان شارژ

خرید شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ الکترونیکی برای تلفن همراه از اینترنت و به صورت آنلاین، فرآیند ساده‌ای است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما میشود. تنها نیاز شما، امکان اتصال به اینترنت و داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما، هم خرید اینترنتی کارت شارژ و هم نحوه فعال کردن قابلیت خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می‌دهیم. همه‌ ی خرید های اینترنتی از وب سایت‌های دیگر و با کارت‌ های عضو شتاب، کم و بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.

راهنمای خرید اینترنتی کارت شارژ، پین کد ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا از فروشگاه آسان شارژ

راهنمای خرید اینترنتی کارت شارژ، پین کد ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا از فروشگاه آسان شارژ

خرید کارت شارژ، پین کد الکترونیکی برای تلفن همراه از اینترنت و به صورت آنلاین، فرآیند ساده‌ای است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما میشود. تنها نیاز شما، امکان اتصال به اینترنت و داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما، هم خرید اینترنتی کارت شارژ و هم نحوه فعال کردن قابلیت خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می‌دهیم. همه‌ ی خرید های اینترنتی از وب سایت‌های دیگر و با کارت‌ های عضو شتاب، کم و بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.