راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ ایرانسل، همراه اول، رایتل از آسان شارژ

راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ ایرانسل، همراه اول، رایتل از آسان شارژ

خرید شارژ مستقیم، اتوشارژ، تاپ آپ الکترونیکی برای تلفن همراه از اینترنت و به صورت آنلاین، فرآیند ساده‌ای است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما میشود. تنها نیاز شما، امکان اتصال به اینترنت و داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما، هم خرید اینترنتی کارت شارژ و هم نحوه فعال کردن قابلیت خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می‌دهیم. همه‌ ی خرید های اینترنتی از وب سایت‌های دیگر و با کارت‌ های عضو شتاب، کم و بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.


http://charge.asandl.com/topup


شما می توانید برای خرید شارژ به ترتیب زیر عمل کنید:
- پس از ورود به سایت آسان شارژ (http://charge.asandl.com/topup)، کارت شارژ مورد نظر خود همراه اول، ایرانسل، رایتل را انتخاب کنید.


🔵 شارژ مستقیم | اتوشارژ | تاپ آپ : (پیشنهاد آسان دانلود)
در این سامانه شارژ بصورت تاپ آپ عرضه می گردد و پس ازطی مراحل خرید، سیم کارت شما بصورت خودکار شارژ شده و نیازی به ثبت پین یا رمز شارژ نمی باشد.
- شارژ مستقیم (تاپ آپ): گوشی شما به صورت مستقیم شارژ می شود و نیاز به ورود رمز شارژ نیست. از این روش می توانید وایمکس ایرانسل را نیز شارژ نمایید.

مراحل خرید
- انتخاب اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل
- ورود اطلاعات تماس
- انتخاب مبلغ با به چپ و راست کشیدن نوار مربوط به مبلغ شارژ
- انتخاب بانک صادرکننده کارت و پرداخت وجه
در صورت انتخاب گزینه پرداخت به درگاه انتخابی مورد نظر متصل می شوید و با انجام پرداخت بانکی شماره خط مورد نظر به صورت اتوماتیک شارژ میشود.

 🔴  تذکر:
- در صورتی که خط شما دایمی ایرانسل میباشد حتما گزینه دایمی را علامت بزنید.
- امکان شارژ مستقیم خطوط دایمی همراه اول وجود ندارد.


🔴 نکات مهم:
- دقت داشته باشید که ایمیل یا شماره موبایل ناشناسی را وارد نکنید!
کد شارژ علاوه بر نمایش داده شدن روی صفحه مانیتور، به آدرس ایمیل و شماره موبایلی که وارد کرده اید نیز فرستاده می شود.
البته برای خرید شارژ وارد کردن ایمیل و شماره موبایل ضروری نیست و با پر شدن یک کاراکتر (عدد یا حرف) در قسمت ایمیل و موبایل، فرایند خرید میسر خواهد بود. اما بهتر است ایمیل و شماره موبایل یا حداقل یکی از این دو را وارد کرده باشید.
در صورتی که پس از انجام خرید، یا در طی این فرآیند با اشکالی مواجه شوید، با توجه به حجم بالای خرید شارژ از طریق این سامانه، بخش پشتیبانی ما تنها با ایمیل یا شماره موبایلی که وارد کرده اید می توانند شما را راهنمایی کند. مثلا، اگر هنگام نمایش داده شدن کد شارژ، ناگهان ارتباط اینترنتی یا برق شما قطع شود! و شما ایمیل یا شماره موبایلی وارد نکرده باشید، کد شارژ مورد نظر نه به ایمیل و شماره موبایل شما ارسال می شود و نه بخش پشتیبانی ما مشخصاتی از شما در اختیار دارد که بتواند شما را راهنمایی کند.

🔵 انتخاب درگاه پرداخت:
در این مرحله بانک خود را انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی دکمه‌ی پرداخت، به صفحه اینترنتی بانکی که عملیات پرداخت توسط آن انجام می‌شود، منتقل می‌شوید.
بانکی که پرداخت به همکاری آن انجام می‌شود، می‌تواند با بانک کارت شما متفاوت باشد.
در این بخش، فرآیند خرید، درون درگاه الکترونیکی یکی از بانک های طرف قرارداد ما انجام می شود.

🔵 اطلاعات مورد نیاز شما عبارتند از:
- شماره ۱۶ رقمی که روی کارت بانکی شما درج شده است.
- کد سه یا چهار رقمی CVV2 که رو یا پشت کارت بانکی شما درج شده است.
- رمز اینترنتی (رمز دوم):
برای دریافت رمز دوم یا رمز اینترنتی، شما باید در دستگاه خودپرداز بانک صادر‌ کننده‌ ی کارتتان (مثلا اگر ملی کارت دارید، در خودپرداز بانک ملی) به بخش عملیات رمز و سپس دریافت رمز دوم مراجعه کنید.
همچنین شما می توانید با مراجعه به شعبه بانک خودتان بخواهید برای خریدهای اینترنتی رمز به شما اختصاص دهند.
- تاریخ انقضای کارت که معمولا روی کارت ها درج شده است. در صورتی که به هر دلیل تاریخ انقضای کارت را فراموش کردید می توانید به جای ماه عدد ۱۲ و به جای سال عدد ۹۹ را قرار دهید. (در برخی از کارت های بانکی نیازی به وارد کردن تاریخ انقضای کارت نیست.)

🔵 در صورتی که اطلاعات کارت بانکی درست وارد شده باشد و عملیات بانکی با موفقیت انجام شود، شما به سایت Charge.AsanDl.com باز می گردید و می توانید کد شارژ و مشخصات خرید اینترنتی خود را ببینید.
در صورتی که ایمیل و یا شماره همراه خود را نیز وارد کرده باشید، یک نسخه از رسید خرید و کد شارژ برای شما ایمیل میشود و نیز کد شارژ به شماره‌ی همراهتان به صورت پیامک فرستاده میشود.

لطفاً امتیاز دهید!